Moravský rybářský svaz, z.s.

„Když chodíte na ryby, přiroste vám řeka k srdci, jako ta nejlepší ženská. Je věrná a vzrušující, konejšivá a přitom nevyzpytatelná.“ - Jan Werich

logo mrs corelwwwMoravský rybářský svaz, z.s. 
pobočný spolek Kostelany nad Moravou
spolek zapsaný ve spolkovém rejstříku vedeným Krajským soudem v Brně, oddíl L, vložka 18296

sídlo spolku: Kostelany nad Moravou 340, 686 01 Uherské Hradiště 1 najdi na mape
IČ:
75011379
tel.:
E-mail:
Web: https://rybarikostelany.cz/ 

Statutární  orgán:
předseda:
 Vladimír Zapletal, tel.: 777 323684, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
jednatel: Ing. Vladimír Bureš, tel.: 605 947659, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
"Statutární orgán pobočného spolku je dvoučlenný. Jménem pobočného spolku jedná předseda pobočného spolku a jednatel pobočného spolku. Každý z nich jedná a podpisuje samostatně. Na základě plné moci udělené předsedou pobočného spolku může jménem pobočného spolku jednat a podepisovat kterýkoliv další člen výboru pobočného spolku. Pouze v případech, kdy obecně závazné právní předpisy, tyto Stanovy, Jednací řád či jiné vnitřní předpisy Svazu stanoví pro právní jednání písemnou formu, jednají a podepisují jménem pobočného spolku předseda pobočného spolku a jednatel pobočného spolku společně." viz: §27, odst. 2 Stanov MRS.

Pobočný spolek je pověřen hospodařením na rybářských revírech:
mimopstruhových:
Morava 9B
Hospodář na revírech:
 Ing. Radek Miškeřík, tel.: 725 466115, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.