Moravský rybářský svaz, z.s.

„Když chodíte na ryby, přiroste vám řeka k srdci, jako ta nejlepší ženská. Je věrná a vzrušující, konejšivá a přitom nevyzpytatelná.“ - Jan Werich

logo mrs corelwwwMoravský rybářský svaz, z.s. 
pobočný spolek Telč
spolek zapsaný ve spolkovém rejstříku vedeným Krajským soudem v Brně, oddíl L, vložka 18267

sídlo spolku: Batelovská 459, 588 56 Telč najdi na mape
IČ:
00557293
tel.:
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Web: www.sportovnirybaritelc.cz

Statutární  orgán:
předseda:
 Milan Bačák, tel.: 607 511035, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
jednatel: Pavel Němeček, tel.: 605 151442, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
"Statutární orgán pobočného spolku je dvoučlenný. Jménem pobočného spolku jedná předseda pobočného spolku a jednatel pobočného spolku. Každý z nich jedná a podpisuje samostatně. Na základě plné moci udělené předsedou pobočného spolku může jménem pobočného spolku jednat a podepisovat kterýkoliv další člen výboru pobočného spolku. Pouze v případech, kdy obecně závazné právní předpisy, tyto Stanovy, Jednací řád či jiné vnitřní předpisy Svazu stanoví pro právní jednání písemnou formu, jednají a podepisují jménem pobočného spolku předseda pobočného spolku a jednatel pobočného spolku společně." viz: §27, odst. 2 Stanov MRS.

Pobočný spolek je pověřen hospodařením na rybářských revírech:
mimopstruhových:
Dyje 19
Dyje 19A
Dyje 19B
Dyje 19C
Vápovka 2
pstruhových:
Dyje 20
Hospodář na revírech:
 Jan Petrů, tel.: 606 793821e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.