Moravský rybářský svaz, z.s.

„Když chodíte na ryby, přiroste vám řeka k srdci, jako ta nejlepší ženská. Je věrná a vzrušující, konejšivá a přitom nevyzpytatelná.“ - Jan Werich

logo mrs corelwwwMoravský rybářský svaz, z.s. 
pobočný spolek Blansko
spolek zapsaný ve spolkovém rejstříku vedeným Krajským soudem v Brně, oddíl L, vložka 18199

sídlo spolku: Mlýnská 2312/25, 678 01 Blansko najdi na mape
IČ:
00546712
tel.: 725 830526
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Web: www.mrsblansko.cz

Statutární  orgán:
předseda:
Ing. Martin Sklář, tel.: 724 565205, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
jednatel: Petr Dolníček, tel.: 607 068009, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
"Statutární orgán pobočného spolku je dvoučlenný. Jménem pobočného spolku jedná předseda pobočného spolku a jednatel pobočného spolku. Každý z nich jedná a podpisuje samostatně. Na základě plné moci udělené předsedou pobočného spolku může jménem pobočného spolku jednat a podepisovat kterýkoliv další člen výboru pobočného spolku. Pouze v případech, kdy obecně závazné právní předpisy, tyto Stanovy, Jednací řád či jiné vnitřní předpisy Svazu stanoví pro právní jednání písemnou formu, jednají a podepisují jménem pobočného spolku předseda pobočného spolku a jednatel pobočného spolku společně." viz: §27, odst. 2 Stanov MRS.

Pobočný spolek je pověřen hospodařením na rybářských revírech:
mimopstruhových:
Býkovka 1A 
Návesní rybník

Podomský potok 1
Podomský potok 1A
Podomský potk 1B
Svitava 3A
pstruhových:
Svitava 3
Hospodář na revírech:
Miroslav Odehnal, tel.: 724 121182, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.